Логин
Пароль
Вход
Логин
Пароль

Безкоштовні тренінги для школярів з підприємництва

12+

Школярі Маріуполя, отримайте безкоштовно навички з підприємництва впродовж зими 2018-19р.р.!!!
До уваги учнів Приазов’я віком 14-18 років та їх батьків.
Запрошуємо долучитися до проекту “Smart Hive”- Безкоштовні тренінги з підприємництва для школярів 14 - 18 років від провідних експертів та менторська підтримка від студентів та підприємців.
Цій проект спрямовано на підтримку ВПО та молоді Донецької області у здійснені ними підприємницької діяльності шляхом надання актуальної інформації, корисних тренінгів та менторського супроводу кожної ідеї бізнесу / соціальної ініціативи. Навчання школярів є складовою частиною великого проекту «Розбудова потенціалу підприємницького середовища для соціально-економічного відродження Донецької області "Розумний вулик", за ініціативою "Східного партнерства" "U-LEAD" з платформою обміну для проекту GIZ до розділу регіонального розвитку в рамках угод про асоціацію Грузії, Молдови та України. Проект “Smart Hive” реалізується бізнес-тренерами та студентами-менторами @Регіонального навчального центру бізнес-навичок «Приазов’є» Державного вищого навчального закладу "Приазовський державний технічний університет" в партнерстві з @ГО «Місто змін» та за фінансуванням Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (@GIZ) GmbH, яка підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини.
Цільовою аудиторією (далі - ЦА) проекту є:
• школярі,
• студенти всіх університетів Маріуполя,
• підприємці,
яким проект надає можливість в послідовні періоди часу (грудень 2018р.– січень 2019р.; лютий-березень 2019; квітень-травень 2019) безкоштовно отримати компетенції щодо створення інноваційного проекту відповідно до сучасного попиту на ринку.
Звертаємо увагу на те, що є цікавим для першої ЦА – школярів. Впродовж проекту всі учасники (завдяки комплексному підходу до розвитку кожної особистості) зможуть опанувати наступні навички:
• успішності;
• креативного мислення;
• командної роботи;
• основ управління фінансами;
• розробки інвестиційних / інноваційних проектів;
• вибору оптимальної системи оподаткування в Україні.
Абітурієнти зможуть ідентифікувати свої подальші перспективи особистісного та економічного розвитку, більш освідчено визначити свій майбутній шлях – для цього в проект ми запросили фахового психолога.
Також звертаємося до батьків:
якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина була освіченою у підприємництві і згодом допомогла у родинному бізнесі або створила свій власний, запрошуємо Ваших дітей-школярів (14-18 років) на безкоштовне навчання у продовж грудня 2018р.- січня 2019р. до РНЦБН (Регіональний навчальний центр бізнес-навичок "Приазов'є" при ДВНЗ"ПДТУ") щосереди о 16:00 та щосуботи о 13:00 у грудні 2018-січні 2019 за адресою: пр. Металургів, 54 (ДВНЗ "ПДТУ" - 11 корпус, вхід з вул. Університетської).
Тренінги та мастер-класи - від провідних експертів, менторська підтримка – від студентів та успішних підприємців, все це дозволяє отримувати навички з новітньої економіки Сталого розвитку - на все життя.
Для участі в проекті школярам необхідно зареєструватися за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1IrALpqWTIwcgKmZJ_h_qMPzSRdM9Mvz376qPhdm64fo/edit?ts=5bfd3a3a&fbclid=IwAR2ihdSJ2kN5r7Ey1CnvfZeLy-LWJB3jpwZMJqgFWCMatv9PJle_oaQNjfc
Школярі, які пройдуть безкоштовне навчання та сформують між собою проекті команди (2-5 осіб) - матимуть нагоду прийняти участь у міжнародних конкурсах.
Регіональний навчальний центр бізнес-навичок «Приазов’є» при ДВНЗ «ПДТУ» вже має позитивний досвід підготовки школярів до міжнародний конкурсів іноваційних проектів. Так у 2017 році команда учнів Спеціалізованої школи № 66 м. Маріуполя, а саме Аліна Маєвська та Даниїл Почтарьов вибороли 1 місце по Україні та вийшли в фінал змагань в США у конкурсі молодіжного підприємництва Diamond Challenge for High School Entrepreneurs http://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeukraineforhighschoolentrepreneurs.html
Згідно умов цього конкурсу, команда проекту - переможця в Україні отримає винагороду 1000USD та продовжить змагання в Сполучених Штатах Америки з винагородою в 11000USD на реалізацію власного проекту.

Поделиться:17 июня
17 июня
21 июня
22 июня
22 июня
23 июня
26 июня
30 июня
1 июля
6 июля


 • Валерия91
  26.11.2018 23:15
  Давно уже пользуюсь услугами мастеров студии красоты и ооочень довольна! Я большая привереда, угодит...
  Давно уже пользуюсь услугами мастеров студии красоты и ооочень довольна! Я большая привереда, угодить мне очень сложно. Но если я уж нахожу хорошего мастера, то это надолго! Так и с этой студией: мастера просто супер профессионалы, делают всё очень качественно. РЕКОМЕНДУЮ!
 • Poseidon111
  15.11.2018 12:01
  В ресторане атмосфера уютная и хорошая, персонал молодцы, а вот что касается караоке бара полный пз....
  В ресторане атмосфера уютная и хорошая, персонал молодцы, а вот что касается караоке бара полный пз. Своей очереди петь недождёшься,и это при том что занято было всего 6 столов и был будний день. Всё сделано для того что бы выкачать деньги, хочешь петь 100 грн в неочереди) За очередностью ни кто не слидит и поют как принято у нас кум, брат, сват, полный беспредел((( Были лучшего мнения о заведении,просим руководство обратить внимание и как то повлиять. Мира вашему дому;)
 • alinakuzmenko03
  07.11.2018 16:46
  Совсем недавно узнала, что в смайл парк появился сайт и знаете в чем плюс теперь я могу просто зайти...
  Совсем недавно узнала, что в смайл парк появился сайт и знаете в чем плюс теперь я могу просто зайти туда и глянуть какие акции сейчас, есть ли скидки узнать тариф или узнать сколько стоит отпраздновать Др ребенка короче, узнать и уточнить все нюансы и если что сразу же оформить заказ И не надо ездить туда сюда, это реально круто Персонал в этом плане хороший Один раз только была ситуация не могла долго дозвониться, перезвонила на следующий день. ответили быстро, четко, лаконично на все вопросы, подсказали Так что рекомендую!
 • More12345
  19.08.2018 07:47
  В парке скучновато ! Даже клоун Вася не спасает . А после того как покаталась с ребёнком 7 лет на ос...
  В парке скучновато ! Даже клоун Вася не спасает . А после того как покаталась с ребёнком 7 лет на осе , вообще в шоке ! Качеля не пристегивает детей вообще , а раскачивает так что если сидеть на краях , то ощущение , что сейчас вылетишь скачели вниз ! Когда кричала чтоб качелю остановили , мне ответили что она запрограммирована и остановиться не может ! Короче я орала пока все не кончелось. Потом мне сказали , что не надо было кататься на этой качели если боитесь. Вообщем кто боится высоты не садитесь и детей только в центр ! Парк ужасный . Туалет отстой для свиней.
 • Anna_Diakova
  07.08.2018 12:03
  Отличный теннисный клуб. Очень понравилось. Хорошие корты и если нет своей ракетки и мячей, тебя обе...
  Отличный теннисный клуб. Очень понравилось. Хорошие корты и если нет своей ракетки и мячей, тебя обеспечат всем необходимым.
 • Mari-Kleopatra
  16.06.2018 12:43
  Поход в парк был не очень приятным ,во первых девушка при входе сняла больше денег ,пришлось ходить ...
  Поход в парк был не очень приятным ,во первых девушка при входе сняла больше денег ,пришлось ходить выяснять ,пока вернули ,мелочь ,но неприятно ,во вторых после поездки в лодке ,вещи ребенка оказались грязными ,естественно понимаешь ,что оператор не выполняет своих обязанностей -не вытирает внутри лодки , и это тоже оставляет осадок
 • Алина123
  09.04.2018 16:36
  Отличное место для семейного отдыха! Вкусные блюда в кафе, постоянно проводятся конкурсы и развлекат...
  Отличное место для семейного отдыха! Вкусные блюда в кафе, постоянно проводятся конкурсы и развлекательные программы с детьми! Дети ушли уставшие, но довольные! Рада такому заведению в нашем городе!
 • ElenaPeremena
  09.04.2018 11:47
  Попали сюда в будний день! Людей было не так много, и это классно. Вдоволь наигрались на всех локаци...
  Попали сюда в будний день! Людей было не так много, и это классно. Вдоволь наигрались на всех локациях, обслуживание в кафе МОМЕНТАЛЬНОЕ, что не могло порадовать. Аниматоры умнички, такие заводные, прям самой захотелось попрыгать с ними. И да, мой ребенок уходить не хотел - рыыыдал) Это лучше всякой похвалы! Молодцы, ребята, успехов Вам!
 • takoetokatyt
  16.02.2018 00:20
  Автошкола просто супер,все понравилось теория проходила на ура,всё очень интиресно и понятно объясня...
  Автошкола просто супер,все понравилось теория проходила на ура,всё очень интиресно и понятно объясняют.Вождение так же супер, после второго занятия отпадает страх езды по городу. Преподователи класс.Остались только хорошие воспоминание.
 • Карина94
  15.02.2018 20:26
  Самая лучшая автошкола в городе! Мне все очень понравилось! Очень квалифицированные преподаватели! В...
  Самая лучшая автошкола в городе! Мне все очень понравилось! Очень квалифицированные преподаватели! Всем довольна!)))
 • taxilider
  0 отзывов
 • gid1
  0 отзывов
 • gidmariupol1
  0 отзывов
 • milona
  0 отзывов
 • ceramicstyle
  0 отзывов
 • bhr
  0 отзывов
 • alex
  0 отзывов
 • manager
  0 отзывов
 • manager-3
  0 отзывов
 • shvydkoservice
  0 отзывов
Все подряд
Кино
Театр
Клубы и концерты
Выставки
Бизнес